تبلیغات

از درج هرگونه تبلیغات و مطالب هرز معذوریم

LockXLS 2018 v6.1.7 x86/x64 – دانلود رایگان نرم افزار

LockXLS نرم افزاری عالی جهت حفاظت از فرمولها و ماکروهای نوشته شده به زبان ویژوال بیسیک در نرم افزار اکسل میباشد. با زحمت فراوانی ورک بوکهای پیچیده ای را با استفاده از فرمولها و ماکروهای ویژوال بیسیک کدنویسی کرده اید و اکنون میخواهید این اسناد را در اختیار مشتریان قرار دهید. قطعا دوست ندارید مشتری شما قادر به مهندسی معکوس سند شما باشد و آن را به صورت رایگان در اختیار دیگران قرار دهد. در این شرایط نرم افزار LockXLS به خوبی میتواند شما را در این راه یاری کند.

این برنامه به عنوان ورودی، فایلهای اکسل را دریافت میکند و بعد از مخفی سازی و ایجاد محدودیت های مختلف در قسمتهای مختلف از جمله فرمولها، کدهای ویژوال بیسیک و … فایل رمزنگاری شده را در اختیار شما قرار میدهد. اکنون میتوانید این فایل را بدون نگرانی از کرک شدن در اختیار مشتریان خود قرار دهید. لااقل با افزودن قابلیتهای امنیتی به فایل، دسترسی به کدها را بسیار دشوارتر از قبل کرده ایم. این برنامه قادر است تا بر اساس مشخصات سخت افزاری کامپیوتر هدف، کدهای دسترسی تولید کند طوری که هر مشتری فقط قادر باشد از فایل خریداری شده بر روی سیستم خود استفاده کند و قادر به کپی آن نباشد.

یا این امکان را خواهید داشت محدودیت زمانی برای استفاده از سند تعریف کنید، در این حالت بعد از اتمام محدوده زمانی صفحه ای به کاربر نمایش میدهد که او را ترغیب به خرید نسخه کامل میکند. همچنین امکان تعریف کدهای ورود برای دسترسی افراد مشخصی وجود دارد. این نرم افزار همچنین قادر است کل سند شما را به یک فایل اجرایی و مستقل تبیدل کند که هیچ گونه وابستگی به اکسل نیز نخواهد داشت. این فایل همانند یک برنامه مستقل بر روی تمامی سیستمهای ویندوزی اجرا خواهد شد. برنامه ساده است و در مراحل کوتاهی میتوانید فایل مورد نظر خود را ایمن کنید.

LockXLS System Requirements

Vista, Windows 7 (32 bit and 64 bit), Windows 8 (32 bit and 64 bit), Windows 8.1 (32 bit and 64 bit), Windows 10 (32 bit and 64 bit)
Microsoft Excel 2003 or higher, including Microsoft Excel 2010 (32 bit and 64 bit), Microsoft Excel 2013 (32 bit and 64 bit), Microsoft Excel 2016 (32 bit and 64 bit).

LockXLS

فایل Readme.txt در فولدر Crack را مطالعه کنید.

دانلود Spreadsheet_Tools_LockXLS_2018_6.1.7

دانلود LockXLS_2016_6.0.3

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۱۶ مگابایت

امتیاز نرم افزار

امتیاز نویسنده

امتیاز کاربر

no rating based on 0 votes