تبلیغات

از درج هرگونه تبلیغات و مطالب هرز معذوریم

Avenza MAPublisher for Adobe Illustrator 10.0 Win / 10.1 macOS

MAPublisher نرم افزار کارتوگرافی برای ایجاد نقشه از اشکال ESRI, پایگاه داده های جغرافیایی و دیگر داده های برداری GIS می باشد. نرم افزار نقشه برداری MAPublisher, بیش از ۴۰ ابزار GIS را در محیط Adobe Illustrator جهت ایجاد نقشه های مختلف ادغام می کند. در این نرم افزار می توانید انواع فرمت داده های GIS از جمله : ESRI, MapInfo, MicroStation, AutoCAD و غیره را وارد کنید. تمام ویژگی های داده و پارمترهای جغرافیایی GIS حفظ می شوند و بطور کامل قابل دسترس و ویرایش می باشند.

 

ویژگی و امکانات MAPublisher :

  • MAP Themes : ابزارهای مختلفی برای انجام عملیات نقشه برداری موضوعی فراهم می کند. شیوه نامه تم برای ظاهر سریع, آسان و دقیق از نقاط, خطوط, مناطق و متن استفاده می شود.
  • Web Maps : با کار با ابزار یکپارچه موجود در Adobe Illustrator و MAPublisher می توانید نقشه های تعاملی وب در فرمت های HTML5 و فلش ایجاد کنید. کار به صورت مستقیم از نقشه های Illustrator, برای ترکیب اطلاعات GIS, ویژگی اطلاعات, نمادها, سبک های گرافیکی و تصاویر برای ایجاد یک نقشه وب با کنترل های لایه, کنترل های پان و زوم, رول اور و پنجره ها
  • Import & Export : ایمپورت فرمت های صنعتی GIS از ArcGIS, MapInfo, Google Earth و سایر منابع GIS با تمام صفات و جغرافیایی سالم و کاملا قابل ویرایش. ویرایش بردار و پایگاه داده, افزودن و ذخیره تغییرات به فرمت داده های استاندارد صنعتی GIS, خروجی گرفتن از نقشه ها به پی دی اف
  • Integration : ابزار های موجود در این نرم افزار می توانند به صورت یکپارچه در رابط کاربری ادغام شوند و مانند پنل بومی Adobe Illustrator, تغییر اندازه, منتق و جایگذاری شوند.
  • افزودن عناصر به نقشه از جمله مقیاس, فلش های شمل و جنوب و غیره

 

Operating System
Windows 7 / 8 / 10 (compatible with 64-bit versions)
4GB RAM (8 GB RAM or higher recommended)
1GB of available hard-disk space
Adobe Illustrator CS6 / CC 2015 / CC 2017 / CC 2018 (64-bit recommended)

MAPublisher

در فایل Readme.txt موجود در پوشه‌ی Crack آورده شده است.

دانلود Avenza_MAPublisher_for_Adobe_Illustrator_10.0.1.222

دانلود Avenza_MAPublisher_for_Adobe_Illustrator_v10.1_macOS

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۳۹۴ مگابایت

امتیاز نرم افزار

امتیاز نویسنده

امتیاز کاربر

no rating based on 0 votes